Ekipe kluba
SENIORI
KK Koledž Beograd
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
KADETI
KK Koledž Beograd
JUNIORI
KK Koledž Beograd
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Koledž Beograd (kadeti)



Finalni turnir 2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega330255194616
2.KK Vizura 2321214245-315
3.KK Sava31225025004
4.KK Koledž Beograd303205235-303


1. kolo17.06.2022
78685KK Banjica Mega : KK Vizura 298 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.06.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marija Ćirić, Petar Dimić Delegat: Slobodan Kaličanin
78686KK Koledž Beograd : KK Sava82 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.06.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Prica Delegat: Slobodan Todorović

2. kolo18.06.2022
78687KK Banjica Mega : KK Koledž Beograd68 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.06.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Pavle Šipka, Marija Ćirić Delegat: Slobodan Todorović
78688KK Vizura 2 : KK Sava79 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.06.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Petar Dimić, Miloš Prica Delegat: Slobodan Kaličanin

3. kolo19.06.2022
78689KK Koledž Beograd : KK Vizura 270 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.06.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marija Ćirić, Miloš Prica Delegat: Slobodan Kaličanin
78690KK Sava : KK Banjica Mega79 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.06.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Koledž Beograd222021966132664042
2.KK Planet Basket221751823148433939
3.KK Cerak 22166166916214838
4.KK Radnički (Obrenovac)221571779161116837
5.KK Real221481601136523636
6.KK Dynamic BG 2221391787153425335
7.KK Žarkovo 2221210160615505634
8.KK Abba (Barič)221111155015044633
9.KK IBC2251713391712-37327
10.KK Vuk2241813741784-41026
11.BKK Radnički 3 (-3)2241812991628-32923
12.KK Ras 22212112731947-67423


1. kolo27.11.2021
76665KK Cerak : KK Abba (Barič)82 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
76666KK Radnički (Obrenovac) : KK Vuk87 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2021 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76667KK Žarkovo 2 : KK Ras 284 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76668KK IBC : KK Koledž Beograd41 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 15:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76669KK Dynamic BG 2 : BKK Radnički 376 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76670KK Planet Basket : KK Real82 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)

2. kolo04.12.2021
76671KK Cerak : KK Radnički (Obrenovac)90 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2021 Vreme: 22:00
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
76672BKK Radnički 3 : KK Planet Basket85 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
76673KK Koledž Beograd : KK Dynamic BG 2100 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76674KK Ras 2 : KK IBC59 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76675KK Vuk : KK Žarkovo 258 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 11:45
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76676KK Abba (Barič) : KK Real81 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

3. kolo11.12.2021
76677KK Radnički (Obrenovac) : KK Abba (Barič)75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 14:10
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76678KK Žarkovo 2 : KK Cerak 57 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76679KK IBC : KK Vuk66 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Mihajlo Petrović Alas (Gospodar Jovanova 22)
76680KK Dynamic BG 2 : KK Ras 2111 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76681KK Planet Basket : KK Koledž Beograd67 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76682KK Real : BKK Radnički 377 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

4. kolo18.12.2021
76683KK Cerak : KK IBC74 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2022 Vreme: 21:55
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76684KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo 270 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 12:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76685KK Koledž Beograd : KK Real98 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76686KK Ras 2 : KK Planet Basket50 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76687KK Vuk : KK Dynamic BG 284 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 13:45
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76688KK Abba (Barič) : BKK Radnički 372 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 18:40
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

5. kolo25.12.2021
76689KK Žarkovo 2 : KK Abba (Barič)76 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 15:40
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76690KK IBC : KK Radnički (Obrenovac)71 : 109
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76691KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76692KK Planet Basket : KK Vuk114 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76693KK Real : KK Ras 296 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76694BKK Radnički 3 : KK Koledž Beograd54 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)

6. kolo22.01.2022
76695KK Cerak : KK Planet Basket83 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.05.2022 Vreme: 21:50
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
76696KK Radnički (Obrenovac) : KK Dynamic BG 278 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76697KK Žarkovo 2 : KK IBC64 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76698KK Ras 2 : BKK Radnički 388 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76699KK Vuk : KK Real55 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76700KK Abba (Barič) : KK Koledž Beograd61 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

7. kolo29.01.2022
76701KK IBC : KK Abba (Barič)53 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 17:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76702KK Dynamic BG 2 : KK Žarkovo 296 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76703KK Planet Basket : KK Radnički (Obrenovac)75 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76704KK Real : KK Cerak 58 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76705BKK Radnički 3 : KK Vuk78 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76706KK Koledž Beograd : KK Ras 2137 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

8. kolo05.02.2022
76707KK Cerak : BKK Radnički 3103 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
76708KK Radnički (Obrenovac) : KK Real85 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 11:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76709KK Žarkovo 2 : KK Planet Basket69 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76710KK IBC : KK Dynamic BG 252 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76711KK Vuk : KK Koledž Beograd38 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76712KK Abba (Barič) : KK Ras 286 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

9. kolo12.02.2022
76713KK Dynamic BG 2 : KK Abba (Barič)77 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76714KK Planet Basket : KK IBC85 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76715KK Real : KK Žarkovo 275 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76716BKK Radnički 3 : KK Radnički (Obrenovac)SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76717KK Koledž Beograd : KK Cerak 107 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76718KK Ras 2 : KK Vuk71 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

10. kolo19.02.2022
76719KK Cerak : KK Ras 285 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
76720KK Radnički (Obrenovac) : KK Koledž Beograd71 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76721KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 394 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76722KK IBC : KK Real43 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76723KK Dynamic BG 2 : KK Planet Basket73 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76724KK Abba (Barič) : KK Vuk90 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

11. kolo26.02.2022
76725KK Planet Basket : KK Abba (Barič)64 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76726KK Real : KK Dynamic BG 268 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76727BKK Radnički 3 : KK IBC65 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2022 Vreme: 21:05
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
76728KK Koledž Beograd : KK Žarkovo 273 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76729KK Ras 2 : KK Radnički (Obrenovac)57 : 114
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 20:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76730KK Vuk : KK Cerak 68 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

12. kolo05.03.2022
76731KK Real : KK Planet Basket80 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76732BKK Radnički 3 : KK Dynamic BG 2SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76733KK Koledž Beograd : KK IBC134 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76734KK Ras 2 : KK Žarkovo 255 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76735KK Vuk : KK Radnički (Obrenovac)63 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76736KK Abba (Barič) : KK Cerak 85 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

13. kolo12.03.2022
76737KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 94 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76738KK Žarkovo 2 : KK Vuk68 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76739KK IBC : KK Ras 272 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76740KK Dynamic BG 2 : KK Koledž Beograd80 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76741KK Planet Basket : BKK Radnički 394 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76742KK Real : KK Abba (Barič)73 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)

14. kolo19.03.2022
76743KK Cerak : KK Žarkovo 281 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
76744BKK Radnički 3 : KK RealSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
76745KK Koledž Beograd : KK Planet Basket73 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76746KK Ras 2 : KK Dynamic BG 259 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76747KK Vuk : KK IBC66 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76748KK Abba (Barič) : KK Radnički (Obrenovac)82 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

15. kolo26.03.2022
76749KK Žarkovo 2 : KK Radnički (Obrenovac)86 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76750KK IBC : KK Cerak 72 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76751KK Dynamic BG 2 : KK Vuk87 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76752KK Planet Basket : KK Ras 298 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76753KK Real : KK Koledž Beograd62 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76754BKK Radnički 3 : KK Abba (Barič)66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.05.2022 Vreme: 20:35
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)

16. kolo02.04.2022
76755KK Cerak : KK Dynamic BG 260 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76756KK Radnički (Obrenovac) : KK IBC87 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76757KK Koledž Beograd : BKK Radnički 3108 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76758KK Ras 2 : KK Real33 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 20:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76759KK Vuk : KK Planet Basket69 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76760KK Abba (Barič) : KK Žarkovo 258 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

17. kolo09.04.2022
76761KK IBC : KK Žarkovo 255 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76762KK Dynamic BG 2 : KK Radnički (Obrenovac)111 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76763KK Planet Basket : KK Cerak 77 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76764KK Real : KK Vuk88 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76765BKK Radnički 3 : KK Ras 277 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
76766KK Koledž Beograd : KK Abba (Barič)51 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.05.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)

18. kolo16.04.2022
76767KK Cerak : KK Real65 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2022 Vreme: 21:50
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
76768KK Radnički (Obrenovac) : KK Planet Basket64 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76769KK Žarkovo 2 : KK Dynamic BG 296 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76770KK Ras 2 : KK Koledž Beograd47 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76771KK Vuk : BKK Radnički 363 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
76772KK Abba (Barič) : KK IBC82 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

19. kolo07.05.2022
76773KK Dynamic BG 2 : KK IBC88 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76774KK Planet Basket : KK Žarkovo 291 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76775KK Real : KK Radnički (Obrenovac)91 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76776BKK Radnički 3 : KK Cerak 58 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
76777KK Koledž Beograd : KK Vuk123 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76778KK Ras 2 : KK Abba (Barič)62 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

20. kolo14.05.2022
76779KK Cerak : KK Koledž Beograd73 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
76780KK Radnički (Obrenovac) : BKK Radnički 398 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76781KK Žarkovo 2 : KK Real68 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 16:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76782KK IBC : KK Planet Basket53 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76783KK Vuk : KK Ras 257 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
76784KK Abba (Barič) : KK Dynamic BG 287 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

21. kolo21.05.2022
76785KK Planet Basket : KK Dynamic BG 281 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
76786KK Real : KK IBC94 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin)
76787BKK Radnički 3 : KK Žarkovo 268 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44)
76788KK Koledž Beograd : KK Radnički (Obrenovac)108 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
76789KK Ras 2 : KK Cerak 71 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
76790KK Vuk : KK Abba (Barič)48 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.05.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

22. kolo28.05.2022
76791KK Cerak : KK Vuk82 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
76792KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras 283 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
76793KK Žarkovo 2 : KK Koledž Beograd64 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
76794KK IBC : BKK Radnički 373 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
76795KK Dynamic BG 2 : KK Real77 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.05.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
76796KK Abba (Barič) : KK Planet Basket56 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.05.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega330287224636
2.KK Koledž Beograd321287201865
3.KK Sava 2312191239-484
4.Košarkaška Akademija Rebrača303198299-1013


1. kolo13.11.2021
75169KK Banjica Mega : Košarkaška Akademija Rebrača114 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
75170KK Koledž Beograd : KK Sava 287 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)

2. kolo20.11.2021
75167KK Banjica Mega : KK Koledž Beograd87 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
75168Košarkaška Akademija Rebrača : KK Sava 266 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

3. kolo21.11.2021
75165KK Koledž Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača116 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)
75166KK Sava 2 : KK Banjica Mega62 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.